1. dawidmed.com
  2. SEO blog
  3. SEO Podcast
Zbiórka na schronisko dla zwierząt - Mateusz Dela & Linkhouse 2023

#044: Bonus track 🎁 Świąteczna Pomoc SEOwców - Mateusz Dela

Noworoczny bonus track, w którym rozmawiamy o świątecznej pomocy zorganizowanej przez Mateusza, by wesprzeć schronisko dla zwierząt w Chorzowie. Akcja chętnie wspierana przez branżę SEO w Polsce. Zapraszam!

Listen to "#044: Bonus track 🎁 Świąteczna Pomoc SEOwców - Mateusz Dela" on Spreaker.

Gość odcinka

Mateusz Dela
Mateusz Dela

Lat 33, od dziecka zajarany komputerami - w 1994 roku jako 3 latek umiał formatować dyskietki, a w 1998 roku ojciec sprezentował mu dodatek do Komputer Świata - zrób swoją pierwszą stronę WWW. I tak jako 7 latek ogarnął pierwszą stronę - “najlepsze spływy kajakowe” - tak jak w przykładzie w podręczniku :) W SEO od 18 lat - w lipcu jego pozycjonowanie będzie pełnoletnie ;-) Pół roku temu zakończył półtoraroczną współpracę z HQ BMW w Monachium - był odpowiedzialny za strategię SEO worldwide dla brandu oraz świadczył konsulting dla kluczowych marketów. A poza tym klasycznie - Pozycjonowanie Niemcy ;-)

Zbiórka na schronisko w 2019 roku

To tylko wycinek. Całość naszej rozmowy, oraz linki do materiałów o których mówimy, znajdziesz w nagraniu na YouTube, Apple Podcasts, Google Podcasts, Spotify i w innych aplikacjach do słuchania podcastów!


🎙️ #SEOFridays Podcast

☑️ Facebook: https://www.facebook.com/seofridays/
☑️ Twitter: https://twitter.com/seo_fridays

Komentarze

Zapraszam do kontaktu!

W celu nawiązania współpracy wypełnij formularz. W ciągu 24 godzin skontaktuję się z Tobą.