1. dawidmed.com
  2. SEO blog
  3. SEO Podcast
Chiang Mai SEO Conference 2023

#043: Chiang Mai SEO Conference 2023 - Grzegorz Młyński

Ostatni odcinek w tym sezonie. Jak rok temu, do sylwestrowego odcinka zaprosiłem tego samego Gościa. Grzegorz opowie tym razem o jednej z najpopularniejszych konferencji SEO w tym roku, na której miał przyjemność być. Zapraszam!

Listen to "#043: Chiang Mai SEO Conference 2023 - Grzegorz Młyński" on Spreaker.

Rodziały

Gość odcinka

Grzegorz Młyński
Grzegorz Młyński

Pierwszą stronę internetową zbudował ponad 20 lat temu. Chwilę później zaczął interesować się marketingiem internetowym, stopniowo koncentrując się tylko na SEO. Bardzo długo traktował to jako hobby. Dopiero od kilku lat utrzymuje się z Internetu. Obecnie, od kilku lat, jest wydawcą serwisów internetowych. Założył i prowadził agencję contentową UpContent, którą w maju 2022 sprzedał do Orion Media Group, skupiając się ponownie na prowadzeniu własnych serwisów internetowych.

Chiang Mai SEO Conference

Grzegorz: To była moja druga konferencja w Chiang Mai. W tym roku była dość liczna reprezentacja z Polski - szacuję, że około 40 osób. Pierwszy raz byłem 4 lata temu - przez ostatnie 3 lata nie, bo ze względu na pandemię konferencja była zawieszona. Z założenia odbywa się ona raz w roku, w listopadzie. Teraz była chyba 5 edycja i już jest zapowiedziana kolejna (w przyszłym roku). W tym roku oficjalny termin konferencji to 9-10 listopada 2023, natomiast wydarzenia konferencyjne trwały przez cały tydzień - było dużo dodatkowych spotkań, eventów i tak dalej.

Organizacja, koszty, ceny biletów

Grzegorz: Były 3 rodzaje biletów i z tego, co kojarzę, wszystkie upoważniały do wzięcia udziału w 5 dniach konferencji. Główne wydarzenie, gdzie jest scena i 800 osób siedzi w jednej sali to 2 dni (czwartek i piątek), ale 3 dni wcześniej (już od poniedziałku), były mniejsze wystąpienia, networking czy impreza otwierająca (before party) (organizowana przez Surfera).

Co najmniej przez tydzień cały Chiang Mai żyje tym eventem. Pojedyncze, mniejsze imprezy (jakaś jedna dziennie) są ograniczone tylko dla osób, które mają najdroższe bilety, ale to są wyjątki.

Bilety kosztowały w tym roku od 400 do 2000 dolarów. Jest to tylko cena za konferencję. Do tego dochodzą koszty transportu, przebywania tam na miejscu, noclegi, wyżywienie… To już jest we własnym zakresie.

Fotorelacja z Chiang Mai SEO Conference 2023

To tylko wycinek. Całość naszej rozmowy, oraz linki do materiałów o których mówimy, znajdziesz w nagraniu na YouTube, Apple Podcasts, Google Podcasts, Spotify i w innych aplikacjach do słuchania podcastów!


🎙️ #SEOFridays Podcast

☑️ Facebook: https://www.facebook.com/seofridays/
☑️ Twitter: https://twitter.com/seo_fridays

Komentarze

Zapraszam do kontaktu!

W celu nawiązania współpracy wypełnij formularz. W ciągu 24 godzin skontaktuję się z Tobą.