1. dawidmed.com
  2. SEO blog
  3. SEO Podcast
Nowa generacja SEO

#030: Nowa generacja SEO - Łukasz Rogala

Jak żyć w zmieniającym się ekosystemie wyszukiwarki? Jakie będzie SEO w przyszłości? Nasze dywagacje, rozważania i przemyślenia na temat zmieniających się realiów. Gość specjalny odcinka jubileuszowego - Zapraszam!

Listen to "#030: Nowa generacja SEO - Łukasz Rogala" on Spreaker.

Gość odcinka

Łukasz Rogala
Łukasz Rogala

Łukasz Rogala - przygodę z SEO rozpoczął w 2009, może 2010 roku. Był wtedy aktywnym uczestnikiem forów internetowych, interesowały go zagadnienia związane z ilością ruchu na stronie. Bardziej jednak zależało mu na tym, żeby skutecznie zwiększać liczbę aktywnych tj. piszących użytkowników.

Były to niestety czasy, gdzie pierwsze skrzypce zaczynały grać już blogi, a nie fora, niemniej jednak doświadczenie i zajawka pozostały. Chwilę później, już na full time, dołączył do agencji oferującej tworzenie stron internetowych i pozycjonowanie i tak już ta historia trwa.

Od 10 lat prowadzi swoją firmę. Na co dzień mocno pracuje z Klientami enterprise, gdzie SEO jest realizowane konsekwentnie na adekwatnym do nazwy poziomie. Drugą nogą są serwisy tematyczne przygotowywane pod sprzedaż/monetyzację ruchu. Opracowuje skalowalne rozwiązania w zakresie technicznego SEO i zarządzania ich wdrożeniem. Od pomysłu, przez realizację, a na późniejszym dalszym rozwoju kończąc.

Mocno stara się w tym znajdować także biznesowe uzasadnienie poprzez monetyzację działań SEO. W przyszłości chciałby postawić jeszcze większy nacisk na dane, bo to jest najmocniejszy asset we współczesnym skill-secie zawodowym.

🎁 Dla trzech pierwszych osób, które poprawnie odpowiedzą na pytania przygotowane przez partnera podcastu, wyślemy świąteczne zestawy prezentowe! Szczegóły w nagraniu! Czekam na odpowiedzi do końca dnia 20.12.2022

To tylko wycinek. Całość naszej rozmowy, oraz linki do materiałów o których mówimy, znajdziesz w nagraniu na YouTube, Apple Podcasts, Google Podcasts, Spotify i w innych aplikacjach do słuchania podcastów!

Partnerzy Podcastu

UpContent

Marketin9

ORION Media Group


🎙️ #SEOFridays Podcast

☑️ Facebook: https://www.facebook.com/seofridays/
☑️ Twitter: https://twitter.com/seo_fridays

 

Komentarze

Zapraszam do kontaktu!

W celu nawiązania współpracy wypełnij formularz. W ciągu 24 godzin skontaktuję się z Tobą.